Potisk

Identifikační náramky s potiskem!

Potisk na pásky na ruku z Tyveku za 24 hodin!

Potisk na identifikační náramky z Tyveku může být jednobarevný nebo plnobarevný. Pro rychlý potisk jednou barvou na pásky na ruku (nejčastěji text, číslice, jednoduché logo) využíváme tisk digitálem. Digitální potisk lze využít i pro plnobarevný potisk na téměř celou plochu identifikačního náramku. Pro složitější potisky na identifkační náramy nabízíme standardní potisk. Standardní potisk na identifikačních náramcích je realizován sítotiskem nebo ofsetem.

Výhody digitálního potisku na pásky na ruku: rychlé řešení, levné a spolehlivé, možné tiknout jednobarevně i plnobarevně.

Výhody standardního potisku: velmi kvalitní potisk, možno tisknout jednobarevně i plnobarevně, větší plocha pro potisk na identifikační náramky

U identifikačních náramků na ruku o šířce 1,9 cm je plocha pro potisk  digitálem 1,3 x 11 cm, cena je 0,14 Kč za kus bez DPH. Pro standardní tisk na pásku na ruku je plocha o velikosti 1,6 x 13 cm, cena 0,19 Kč bez DPH.

U pásky na ruku z Tyveku o šířce 2,5 cm je plocha pro potisk identifikačního náramku 1,7 x 11 cm, cena 0,14 Kč za kus bez DPH. Pro standardní potisk na pásky na ruku je plocha 2,3 x 13 cm. Speciálně u širších pásek na ruku z Tyveku je možné realizovat plnobarevný digitální potisk, kdy identifikační náramky tiskneme v archu po 10 kusech.

Plnobarevný potisk - foto

Více o potisku zde